Co na prezent dla 10 latka

Wracamy do tematu który jest studnią bez dna! Tym razem urodziny 10 latka. Co kupić, w co się zaopatrzyć? Co spodoba się 10 letniemu chłopcu? Sytuacją idealną byłoby gdybyśmy znali upodobania konkretnego dziecka, niestety, wybierając prezent dla np. kolegi z klasy naszego dziecka nie zawsze jesteśmy wyposażeni w odpowiednie informacje, a przekazy od mamy solenizanta bywają albo lakoniczne, albo wyglądają tak „nic nie kupuj, wszystko ma” – ale jak to, na urodziny bez prezentu?

Lecimy więc podpowiedzieć co na prezent dla 10 latka – coś fajnego, może coś  edukacyjnego i co ma duże szanse spodobać się solenizantowi który po raz pierwszy zdmuchuje dwucyfrową liczbę świeczek na torcie.

Jaki prezent dla 10 latka chłopca – propozycje

Wziąć trzeba pod uwagę, że 10 latek to już nie takie całkiem dziecko. No dobra, dziecko które już czuje się niemal dorosłe, ale wciąż ciągnie je do zabawek. Co kupić? Dobrym pomysłem mogą okazać się gadżety ze Star Wars. Saga ta jest na tyle kultowa, że nawet dziecko pobieżnie znające dzieje bohaterów Gwiezdnych Wojen z pewnością doceni taki prezent.

Co polecamy – stylowa poduszka star Wars zawsze się przyda, no i jest bajecznie miękka.

Chłopcy uwielbiają wszelkie gadżety elektroniczne. Mini głośnik do telefonu zawsze spoko…ale to nie musi być zwykły, nudny głośnik… co powiecie własnie na głośnik z postacią ze Star Wars?

 

Idąc za kultowymi filmami co wpada Wam na myśl? Może… Batman? Gadżety z wizerunkiem Batmana również doskonale sprawdzą się w roli prezentu dla 10 letniego chłopca. I to takiego prezentu, który posłuży na długo, bowiem i w pokoju nastolatka będzie czymś klimatycznym i stylowym. Spójrzcie tylko na tę lampkę – czadowa, prawda?

Co na prezent dla 10 latka?

Coś obiło Ci się o uszy, że dany chłopiec jest fascynatem Harrego Pottera? Fantastycznie! Wiadomo już dookoła jakiego tematu się zakręcić 🙂

No to znów poduszka – może Harry?

Jeżeli szukacie czegoś bardziej „naukowego”  to polecamy przenośny mikroskop . Powiększa od 20 do 40 razy więc wystarczy na prowadzenie obserwacji 🙂

Znajdzie się również https://goo.gl/VrBbsdmikroskop cyfrowy , który można podpiąć do komputera aby tam przesyłać uchwycone w mikroskopie obrazy!

Szpilkowa tablica Pin Art czasy swojej świetności przeżywała w latach 70 -ych, ale są kultowe do dziś. Można odcisnąć np. rękę i stworzyć niebanalne dzieło sztuki do postawienia w pokoju, a gdy się znudzi wystarczy chwila aby stworzyć nowe.

Jeżeli szukacie czegoś pobudzającego wyobraźnię to bardzo fajnie spisać się może łamigłówka Neo Cube. Z tych silnych magnesów można złożyć wiele konstrukcji dwu, jak i trzywymiarowych.  To zabawa która wciąga.

Na dzień dzisiejszy to wszystko, nie chcemy Was zarzucić zanadto.

Wkrótce wrócimy do tematu!