Co na prezent dla rodziców noworodka?

Pojawienie się nowego członka rodziny to zawsze bardzo ważne wydarzenie.  Życie świeżo upieczonych rodziców zmieni się na zawsze. Jak mówi stary polski zwyczaj, do dziecka z pustą ręką się nie idzie. Czasami upominek dla noworodka można ująć jako 2 w 1, czyli prezent dla niemowlaka to może być jednocześnie prezent dla rodziców noworodka. Jakie upominki są godne polecenia jeżeli chodzi o taką okazję? Lecimy z przeglądem. W takich przypadkach warto postawić na personalizację- dzięki temu nawet najprostsze przedmioty nabiorą unikatowego charakteru.

Praktyczny prezent dla rodziców noworodka

Jakie warunki powinien spełniać prezent dla noworodka, ale jednocześnie dla jego rodziców? Przede wszystkim powinien być praktyczny. Przy dziecku jest dużo pracy, wszelkie potrzebne gadżety typu ręczniki czy pieluszki są bardzo mile widziane. Pieluszki urosną do rangi wyjątkowego prezentu gdy zostaną zapakowane w praktyczny, oryginalny zestaw… Co powiecie na misia na motorze z pieluszek?

Na miłym, polarowym kocyku stanowiącym jednocześnie „oponę” zostanie wyhaftowany napis z imieniem maluszka oraz datą jego urodzenia. Wypełnienie opon wchodzi 22 pampersy o różnych rozmiarach, kubek Canpol, pieluszka tetrowa oraz malutkie skarpetki czyli wszystko co z pewnością przyda się przejętym rodzicom noworodka. Prezent z pieluch dla dziewczynki dostępny jest w wersji różowej. Taki prezent z pieluszek może również przybrać postać sympatycznej sówki. Wygląda na pluszaka, tymczasem to kocyk z haftem, pieluszki, skarpetki czyli wszystko co przyda się i super się sprawdzi jako prezent dla noworodka i mamy.

Spodobała się Wam taka forma prezentu? W takim razie polecamy też koteczka z ręczników bo wpadł nam w oko – wyhaftować można na nim imię maluszka.

Nie tylko prezenty z pieluszek

Jako praktyczny prezent dla noworodka spisze się także taki oto sympatyczny zestaw kąpielowy. Można na nim zawrzeć imię dziecka oraz to, od kogo otrzymało ono taki pomysłowy prezent. Zawarte tam akcesoria takie jak szczotka z naturalnym włosiem, grzebyk, delikatna myjka, gumowa kaczuszka do wody z pewnością się przydadzą. Całość pakowana jest w  lniany woreczek

Jak myślicie, co według Was może się jeszcze dobrze spisać jako praktyczny prezent dla noworodka i jego rodziców?