Designerskie plecaki dla dzieci – Handmade!

Plecaki dla dzieci są niezwykle przydatne, temu nie zaprzeczy nikt. Niezastąpione w szkole, w przedszkolu i na wycieczkach.  Zewsząd z plecakowych klap atakują nas królewny Elsy, postacie z filmu transformers czy przenikliwa maska Spider-mana, gdy ktoś ma inne wyczucie stylu może się zdarzyć tak, że w sklepie z zabawkami i plecakami, mimo pozornego natłoku produktów może się okazać, że nie znalazł nic. Jeżeli interesuje Cię unikalny, stylowy design warto sprawdzić co tworzą nasi projektanci, a głowy mają pełne pomysłów i inspiracji, a ręce pełne roboty. Plecaki handmade dla dzieci to nie tylko wysoka jakość, ale i nietypowe wzornictwo i przede wszystkim dobry smak. Plecaki od projektantów to nie masówka!

Plecaki handmade dla dzieci

Plecaki z mordkami rozmaitych zwierzaków, plecaki z uszkami – właśnie takie plecaki dla dzieci spotykają się z najbardziej entuzjastycznym przyjęciem przez dzieci oraz zwracają uwagę ludzi na ulicy. Przykładowo taki uroczy plecak nietoperz. Pastelowe kolory bardzo fajnie kontarstują z łobuzerskim wyrazem pyszczka nietoperza i z jego sterczącymi kiełkami.

designerski plecak

Jeżeli nietoperz to nie to zwierzątko na którym Wam zależy w serii Leśni przyjaciele dostępne są też inne zwierzaki, przykładowo plecak – wilk, z zabawnym ogonkiem który będzie się poruszał w rytm ruchów dziecka które go nosi.

Nas natomiast najbardziej uwiódł plecak piesek! Ta kolorystyka! Ten jęzorek!

Gusta są różne, natomiast ja zdecydowanie wole takie mini plecaczki od tych najczęściej dostępnych w sklepach – sztucznych i robionych na „jedno kopyto”.

Niebanalny plecak dla dziewczynki

Przekopując Pakamerę i piejąc z zachwytu nad cudnościami jakie są tam zebrane, nad niektórymi cudownościami pieliśmy bardziej. Mnie na przykład szczególnie ujął ten plecak króliczek – z uszkami i z ogonkiem. Słodycz, ale nie przerysowana.Autorzy tego plecaka, mają w swoim repertuarze więcej pięknych gadżetów dla dzieci. Plecak aniołek posłuży i jako plecak na drobiazgi, jak również jako fantazyjny worek na kapcie.Pokazaliśmy większość plecaków dla dziewczynek, ale spokojnie i dla chłopców znajdziemy coś więcej! Co powiecie na takie worki z uszami dla dzieci? Dostępny jest worek miś, worek lisek i inne wzory.

Jak Wam podobają się takie plecaki dla dzieci? Rzecz jasna nie są to plecaki szkolne – to małe, lekkie plecaki na drobiazgi, ulubione zabawki etc, ale zawsze przydatne. Wcale nie sa bardzo drogie a jak widać urody i uroku są ogromnego. Macie juz taki plecak od polskiego projektanta? A może własnie się do niego przekonaliście?