Huśtawka pokojowa dla dzieci ( i nie tylko! )

Idea huśtawek zamontowanych we wnętrzach domu, w pokojach zdobywa sobie ogromną popularność na samym świecie. Jest to pomysł który podchwyciły również niektóre kawiarnie. Popularności tego pomysłu nie dziwimy się wcale- wszak huśtawki kochają nie tylko dzieciaki! Na widok takiej huśtawki pokojowej i dorosłemu zrobi się cieplej na sercu, bo będzie mógł choć na chwile poczuć się jak dziecko. Naukowcy zaś tłumaczą od lat, że ruch kołyszący działa na nas uspokajająco. Śpieszymy więc z małym przeglądem fajnych huśtawek drewnianych dla dzieci... i nie tylko.

Huśtawki pokojowe jako element wnętrza

Zaprojektowana z pomysłem, dobrze wykonana huśtawka pokojowa może być niebanalnym elementem wystroju wnętrza. Taki gadżet nie tylko spodoba się dzieciakom ale i sprawi, że przestrzeń relaksu zyska na przytulnym, przyjaznym klimacie.  Huśtawka w stylu vintage nada dziecięcej sypialni specyficznego charakteru.

Przepych, frędzle i fantazyjnie pikowane poduchy są piękne, ale nie każdemu pasują. Spokojnie, myśląc o huśtawce do pokoju starszaka, czy pokoju chłopca(tak, huśtawka do chłopięcego pokoju to też świetny pomysł! One nie są zarezerwowane dla dziewczyn 🙂 ) nie jesteście skazani na blichtr, brokat i słodycz, jak w tym przypadku:

Znajdą się również huśtawki w tak modnym od dłuższego czasu stylu minimalistycznym., jak ta huśtawka drewniana

Huśtawki pokojowe – nie tylko do ozdoby ale i do gimnastyki

Zaprezentowane powyżej huśtawki pełnią funkcje dekoracyjne i wypoczynkowe, ale twórcy takich gadżetów pomyśleli też o aktywnych dzieciakach akrobatach które nie usiedzą w miejscu! Pewne rodzaje huśtawek znajdziecie nawet w gabinetach fizjoterapeutycznych! Są to specjalne przyrządy do gimnastyki.  Ten poniżej to zarówno huśtawka, jak i drabinka jednym. Maluch ćwiczy na nim sprawność, koordynacje ruchową, wzmacnia mięśnie a zarazem świetnie się bawi.

A jak tam z Wami? Marzy się Wam taka huśtawka?