Prezent dla 12 latki na urodziny

Jeżeli ktoś nas śledzi, to zapewne zauważył, że podsuwając pomysły na prezent skupiamy się na wieku 10 -12 lat. Dlaczego tak jest? Otóż jest to kategoria wiekowa dla której najtrudniej kupić prezent – przynajmniej tak jest zdaniem wielu ludzi zapraszanych na takie urodziny. Gdy mowa o prezentach dla 12 latek nie wiadomo czy jeszcze zaopatrywać się w sklepie z zabawkami czy już zacząć szukać upominków w drogerii 😉 Dzisiaj podpowiemy co ma szansę doskonale się sprawdzić jako prezent dla 12 letniej dziewczynki.

Jaki prezent dla 12 letniej dziewczynki

Dziewczęta uwielbiają stylowe gadżety! Z kolei takim uniwersalnym prezentem jest kubek – wszak to przedmiot którego nigdy za wiele a przydaje się zawsze. Kubek na prezent? Opatrzony odpowiednim napisem albo o niebanalnym kształcie, jak najbardziej! Świetnie prezentuje się kubek kot

Ma on jednak poważną konkurencję w postaci pyzatego jednorożca. Kubek z jednorożcem przykuwa uwagę zdecydowanie

Wśród bardzo modnych motywów zwierzęcych, tuż za kotami, prym wiodą … flamingi i alpaki. Gigantyczny dmuchany flaming nie tylko zrobi ogromne wrażenie ale i przyda się na wakacje, czy choćby na szaleństwa na basenie.

Dla artystycznych dusz polecamy zestaw z bajecznie kolorowymi markerami Sharpie. Co jest takiego niezwykłego w tej malowance? Po ukończeniu obrazka, ubraniu dołączonych okularów VR i ściągnięciu odpowiedniej aplikacji, dziewczynka obejrzy swoje dzieło w 3 D!

Edukacyjny prezent dla 12 letniej dziewczynki

Gadżeciarskie prezenty są fajne, ale niektórzy wolą aby prezent dla dziecka zawierał w sobie treść edukacyjną.

Oczywiście fantastycznym sposobem na przyswojenie dużej dawki wiedzy jest ciekawa gra.

Na powyższym zdjęciu dzieciaki testują fascynujące gry od CzuCzu. Zaczynając od lewej są tam:

Gry są wciągające, a wiedza którą dzięki nim nabędą dzieciaki z pewnością przyda się na lekcjach biologii, geografii, historii jak i w życiu.

Jeżeli dziewczynka ma duszę podróżniczki i dużo podróżuje ze swoimi rodzicami można jej podarować taką mapę magnetyczną. Może zaznaczać na niej miejsca w których już była, przypinać magnesy, a także za pomocą suchościeralnego pisaka zaznaczać plany kolejnych podróży, o których marzy aby odbywać je w przyszłości.

Co kupić 12 letniej dziewczynce? Wystrój wnętrz

Wystrój wnętrza to bardzo ważny element pokoju każdej 12 latki- wszak to jej mały świat. Znajdziecie mnóstwo gadżetów które sprawią, że pokój nastolatki nabierze oryginalnego charakteru.

Bardzo polecamy taki piękny, ręcznie robiony świecący łapacz snów

Można również zamówić łapacz snów z imieniem dziewczynki – taka personalizacja zawsze będzie miło odebrana przez adresatkę prezentu

 

Widzicie tutaj coś, co sami chętnie wybralibyście dla 12 latki? A może macie inne propozycje?