Prezent na urodziny dla 10 latki

Wydawać by się mogło, że po niezliczonej ilości dziecięcych imprez i urodzin jakie się do tej pory obskoczyło, człowiek jest zaprawiony w bojach jeżeli chodzi o organizowanie prezentów dla małych solenizantów. Wtem potencjalni solenizanci zbliżają się do magicznej granicy 10 lat i pojawia się pytanie – co kupić dziesięciolatce? Czyli wkrótce aspirującej nastolatce?

Prezent na urodziny dla 10 latki, hmmm, sprawa jest skomplikowana. Niektóre 10 latki są jeszcze bardzo dziecinne, inne nad wyraz poważne na swój wiek. Nie zawsze natomiast mamy dużo do czynienia z danym dzieckiem i bywa, ze ciężko ocenić. W dzisiejszym wpisie podpowiemy jaki prezent kupić dla 10 letniej dziewczynki.

Prezent dla 10 latki

Przegląd zaczniemy może nietypowo, bo od … piórników. Tak, ładny, modny funkcjonalny piórnik znakomicie pretenduje do roli fajnego prezentu dla 10 letniej dziewczynki. Przy czy jeżeli ma być to prezent to nie może być to zwykły piórnik… a jaki jest piórnik niezwykły. Bardzo polecamy piórniki marki NICI. Są urokliwe, świetnie uszyte i niesamowicie stylowe.

Ponadto są bardzo fajnie zaprojektowane – pomieszczą wiele gadżetów potrzebnych w szkole. Do tego są po prostu ładne i spodobają się też starszym. Pozostając na półkach NICI ( wszak tam tyle cudowności! ),  jako prezent dla 10 letniej dziewczynki doskonale ma szansę spisać się torebka. W zależności od upodobań znajdziecie tutaj zarówno torebki NICI stricte dziecięce, pluszowe jak i młodzieżowe.  Może taka urokliwa torebka panda?

Dla tych którzy potrzebują czegoś równie ładnego, ale odrobinę bardziej klasycznego wyszperaliśmy torebkę-worek

Nici to nie tylko plusz i misiaki. Z pewnością znajdą się i dorosłe Panie które nie pogardziły by taką torebką jak poniżej:

Co na prezent dla 10 latki

Dziewczynki w tym wieku często lubią prace manualne – koraliki, bransoletki to możliwość aby poćwiczyć kreatywność, wyobraźnię oraz sprawność manualną. Fajnie sprawdzą się bransoletki przyjaźni . Szczegółowy opis, szablony, prosty w obsłudze sprzęt do produkcji bransoletek i już można pękać z dumy, że nosi się na ręku biżuterię własnej produkcji.

Można też zafundować takiej dziewczynce zestaw do stworzenia eksperymentu. Może by tak samemu wyhodować kryształy? Wiedza którą zdobędzie się w czasie takiego eksperymentu z pewnością zaowocuje. Obserwacje i duma z wyhodowanego kryształowego pałacu są bezcenne.

Atrakcyjnym dla dziecka, jak i wartościowym edukacyjnie prezentem będzie też Fabryka Perfum. Dziecko ma okazję pobawić się w naukowca. Może mieszać naturalne esencje, tworzyć olejki lub wodę toaletową.

Oczywiście to tylko część propozycji. Do tematu prezentów dla 10 latków będziemy wracać i prezentować coraz to inne zabawki bo jest w czym wybierać.