Pufy dla dzieci i inne siedziska

No właśnie: pufa czy puf? 😀 Sprawdziłam, poprawnie jest „puf” natomiast w języku codziennym, jak i na stronach wielu sklepów meblowych figuruje pufa jak i pufka. Pozwólcie, że aby było sprawiedliwie, w dzisiejszym wpisie będę wykorzystywać wszystkie trzy formy- a każdy wybierze coś dla siebie.

Dlaczego pufy dla dzieci są takie fajne? Są ładne, kolorowe, wygodne, a przede wszystkim niższe niż standardowe krzesła. To sprawia, że  maluchy czują się na nich bardziej komfortowo. Również wygodniej im używać puf do zabawy. Bywa, że gdy pufa ma określony kształt np. jakiegoś zwierzaka, dzieciaki używają go jako rekwizytu, postaci w zabawie.

Dlaczego dziś biorę na tapetę akurat pufy i inne siedziska dla dzieci? Bo to istna parada różnorodności! Zresztą zobaczcie sami.

Pufy dla dzieci- zwierzątka

Puf nie tylko można dobrać kolorystycznie do wystroju pokoju, ale i kształtem do zamiłowań dziecka. Maluch ma słabość do psów? Pufa piesek z pewnością zostanie przyjęta z zachwytem. Macie do czynienia z małym miłośnikiem dinozaurów? Pufa dinozaur nie tylko przypadnie do gustu maluchowi swoim wyglądem, ale i ma sprytny schowek.

 Dla miłośników klasyki pufa baranek również wzbogacona w schowek.

 

Duże pufy dla dzieci

Dzieciaki uwielbiają się zapadać w wielkich pufach. Miękka pufa to idealne miejsce do odpoczynku, przeglądania malowanek czy chwili wyciszenia. 

Powyżej puf taki „bezpostaciowy”, ale kupicie również puf do siedzenia wzbogacony o sympatyczną mordkę.

Wolicie tradycyjne kształty pufek? Ciekawa propozycją będą pufy Sangotrade. Nieduże, wygodne, o standardowym kształcie ale o pięknej grafice i przyjemnych dla oka kolorach. Więcej zdjęć i info o konkretnej pufce po kliknięciu na zdjęcie.

 

 

Którą z puf… Którego pufa? 😀 Najchętniej widzielibyście w pokoju swojego dziecka?