Suchy basen z kulkami – pomysł na prezent dla dziecka!

Gdy chcecie podarować maluszkowi na urodziny coś naprawdę WOW warto rozważyć suchy basen dla dziecka. Okrągły lub kwadratowy basen z piłeczkami to genialny pomysł na prezent dla maluszka. Będzie to nie tylko przestrzeń do zabawy. Zabawa w takim basenie pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, ma też właściwości rehabilitacyjne. Ogromną zaletą jaką charakteryzują się suche baseny dla dzieci jest to, że bez problemu dopasujecie je do upodobań malucha, jak i własnych.

Suchy basen z kuleczkami – na co zwrócić uwagę

Najczęściej spotykanym kształtem basenu suchego, jest oczywiście kształt okrągły. Baseny występują w rozmaitych rozmiarach więc bez problemu dopasujecie je do wieku dziecka, jak i do miejsca w mieszkaniu.

suchy basen z piłeczkami dla dzieci
Taki suchy basen z pewnością spodoba się dzieciakom

Na co zwrócić uwagę wybierając basen suchy dla dziecka? Basen jak i dołączone do niego piłeczki powinny posiadać odpowiednie atesty. Wiadomo, aspekt cenowy liczy się bardzo, natomiast pamiętacie, że tego typu zabawka jest na dłuższy czas. Warto aby jej ścianki były miękkie, ale i nie poddawały się całkowicie ciężarowi dziecka – które powinno móc swobodnie oprzeć się o ściankę bez ryzyka wypadnięcia dziecka, czy przechylenia się całego basenu. Baseny  suche prezentowane w dzisiejszym wpisie są nie tylko stabilne, ale i mają zdejmowane pokrowce – co jest bardzo ważną informacją, gdyż można go prać, lub dokupić inny gdy zechcecie zmienić kolor basenu.

Suchy basen kwadratowy

Od jakiegoś czasu coraz więcej pojawia się suchych basenów kwadratowych. Ranty są mięciutkie, więc nie ma obawy, że maluch się zrani. Basen suchy kwadratowy bardzo fajnie wpasowuje się w przestrzenie w narożnikach.

kwadratowy suchy basen
Baseny różnią się wielkością – można wybierać wśród rozmaitych średnic, jak i wysokości ścianek

Suchy basen z kulkami – kolory do wyboru

Dobra wieść dla tych których oczy są zmęczone wszędobylską pstrokacizną. Baseny z piłkami, możecie kupić w stonowanych, miłych dla oka kolorach, które będą dopełnieniem stylu wystroju wnętrza. Spójrzcie na ten basen suchy z kulkami, stylizowany na marmur.

basen z piłkami
Basen z piłkami w stonowanych kolorach prezentuje się wręcz elegancko

Pokrowiec na baseny z piłeczkami

Jak już wspomnieliśmy, opisywane baseny mają zamienne pokrowce. Dotychczasowy się pobrudził i potrzebujesz, zamiennego na czas czyszczenia, a może po prostu kolor Ci się znudził? Żaden problem, możesz wybierać wśród pięknych kolorów

pokrowce na suche baseny
Do wyboru do koloru – możesz wybrać kolor nowego pokrowca na Twój suchy basen

Piłki do suchego basenu – różne kolory

Jak zmiana koloru pokrowca, to czasami i zmiana koloru piłeczek… albo piłeczki poginęły w dziwnych okolicznościach i czas uzupełnić zapasy? Do wyboru macie kulki do basenu, do kupienia osobno.

kulki do basenu

Co sądzicie o suchych basenach dla dzieci? Zastanawiacie się nad kupnem jakiegoś? Dla nas to super pomysł i fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka.